Home Nekategorizirano Začenja se prenova Gallusovega nabrežja

Začenja se prenova Gallusovega nabrežja

V okviru prenove bodo med drugim na novo tlakovali območje, obnovili javno razsvetljavo in plinovodno omrežje, uredili novo klančino do rečnega postajališča, zasadili drevesa in obnovili ograjo.

28
0

Po več letih napovedi se začenja prenova Gallusovega nabrežja. Gre za eno redkih nabrežij Ljubljanice, ki v zadnjih letih še ni bilo obnovljeno.

V okviru prenove se bo med drugim na novo tlakovalo območje, obnovilo javno razsvetljavo in plinovodno območje, uredilo novo klančino do rečnega postajališča, zasadilo drevesa in obnovilo ograjo.

Zaradi del bo zaprto celotno območje Gallusovega nabrežja in Stiška ulica. Dela pa bodo predvidoma trajala do jeseni. Ker bo prenova za tamkajšnje prebivalce precej neprijetna, se napoveduje dela vse dni v tednu od jutra do večera. Cilj je, da se kljub 150 dnevnem roku prenova zaključi v dveh mesecih in pol.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here